• Domki lęgowe dla ptaków

      26.09.2023

      Na terenie naszej szkoły, na pięknych, dorodnych drzewach, zostały powieszone domki lęgowe dla ptaków. Mamy nadzieję, że nasi latający przyjaciele znajdą w nich miejsce dla siebie. 

      Szczególne podziękowania kierujemy dla firmy Pekabex, dzięki której domki dla ptaków znalazły się w naszym posiadaniu. 

     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

      21.09.2023

      Wybory do Samorządu Uczniowskiego za nami!

      20 września  odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których startowało 16 kandydatów. Głosowało 265 uczniów, oddano 254 ważne głosy.

      Jest nam bardzo miło poinformować, że przewodniczącą została Antonina Kurosz z klasy 6b, zaś jej zastępcą Jan Kozajda z klasy 5c. 

      Pozostali kandydaci wchodzą w skład Samorządu Uczniowskiego.

      Życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym!

      Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w wyborach.            

     • Międzynarodowy Dzień Kropki

      17.09.2023

      15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy.

      Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki.

      Starsze klasy rywalizowały o punkty do Superklasy, młodsi uczniowie natomiast po przypomnieniu historii pt. „Kropka” i jej bohaterki, małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości  postanowili odkrywać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł.

      Wiemy jedno: Każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!!

     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

      09.09.2023

       

       

      20 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII, którzy chcą mieć wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole, do składania zgłoszeń. W tym celu należy wykonać plakat w formacie A4, na którym znajdą się następujące informacje: imię i nazwisko, klasa, krótka autocharakterystyka, program wyborczy, działania na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, hasło wyborcze. Postarajcie się, aby Wasze plakaty były pomysłowe, estetyczne i nie zawierały błędów. Dobrze wykonany plakat, to pierwszy krok do sukcesu! 

      Zgłoszenia proszę składać do 15 września 2023 r. u opiekunek SU (p. J. Pawlak, p. J. Rybińska-Skórzewska).

     • Talenciaki

      06.09.2023

      Po wakacyjnej przerwie, szkolny wolontariat ogłasza pierwszą akcję! Zapraszamy do wspólnej zabawy. Zbierzmy jak najwięcej Talenciaków dla naszej szkoły, które wymienimy na cenne nagrody! Kampania rusza już 1-go września.

    • Nowy rok szkolny 2023/2024
     • Nowy rok szkolny 2023/2024

      06.09.2023

      Po dwóch miesiącach wakacji rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Uroczysta inauguracja rozpoczęła się 4 września 2023 r. na szkolnym boisku, gdzie wszystkich przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli witał dyrektor szkoły Tadeusz Badowski. Dyrektor szkoły przywitał również nowo zatrudnionych nauczycieli. Następnie uczniowie rozeszli się do klas lekcyjnych, by przywitać się z wychowawcami i poznać szczegóły pracy w nowym roku szkolnym.

      Życzymy, aby ten nowy rok szkolny przyniósł wszystkim uczniom i nauczycielom wiele sukcesów i dobrych doświadczeń!